Trzymaj hakerów na dystans, a Twoja strona i dane klientów będą zawsze bezpieczne

Codziennie wiele stron internetowych pada ofiarą ataku hakerów. Zmieniają oni nie tylko wygląd zaatakowanej strony, ale instalują też na stronach szkodliwe oprogramowanie rozprzestrzeniające wirusy mogące nawet przejąć kontrolę nad komputerem osoby odwiedzającej zaatakowaną stronę.

Jeżeli wyszukiwarka Google wykryje że na Twojej stronie zostało zainstalowane szkodliwe oprogramowanie może ją zablokować. Skutkiem jest utrata pozycji w Google oraz co najważniejsze utrata klientów i wiarygodności Twojej firmy.

Dzięki programowi skanującemu w trybie rzeczywistym Twoją stronę możemy natychmiast zareagować na pojawiające się niebezpieczeństwo włamania i wyeliminować lub zablokować zagrożenie.

Główne funkcje programu do ochrony Twojej strony internetowej.

1 Do głównych zadań komponentu należy kompleksowe skanowanie skryptów w poszukiwaniu niebezpiecznego kodu.

2 Skanowanie wtyczek, systemu WordPress oraz plików szablonu w poszukiwaniu zmian dokonanych w plikach w stosunku do oryginalnych wersji

3 Skanowanie kont urzytkowników w poszukiwaniu słabych haseł. Dzięki tej funkcji możemy zmniejszyć ryzyko złamania hasła przez hakera

Dzięki temu jeżeli ktoś nieupoważniony dokona zmian w plikach Twojej strony możemy natychmiast zareagować wprowadzając odpowiednie zmiany i zabezpieczenia zanim zainstalowany kod narobi więcej szkód.


Jak działa program do ochrony strony www?

Po przeskanowaniu systemu przez skrypt i znalezieniu błędu wysyłany jest email z informacją o wykrytym problemie. (w zależności od wybranego pakietu jest on wysyłany do specjalisty zajmującego się obsługą Twojej strony, lub bezpośrednio do Ciebie). Kolejny krok to zalogowanie się do systemu WordPress i wyeliminowanie problemu typu aktualizacja wtyczki, systemu czy zmiana hasła. W niektórych przypadkach kiedy doszło by do podmiany plików wymagana jest jednak pomoc specjalisty.

System wysyła też informacje o zalogowaniu administratorów witryny i nieudanych próbach logowania. Zazwyczaj są to nieudane próby złamania hasła i nieuprawnionego wejścia do systemu. W tym przypadku po określonej ilości prób system automatycznie blokuje adres IP osoby próbującej dostać się do Twojej strony www.


Pakiety ochrony stron internetowych

PAKIET START

Po zainstalowaniu oprogramowania przez specjalistę emaile z informacjami dotyczącymi wyniku skanów Twojej witryny będą przychodziły bezpośrednio na Twój adres email

W tym pakiecie sam rozwiązujesz ewentualne zgłoszenia wysłane przez system zabezpieczeń dotyczące aktualizacji WordPress czy innych podanych w wiadomości email


PAKIET PODSTAWOWY

Po zainstalowaniu oprogramowania przez specjalistę emaile informacyjne z systemu przekazywane są bezpośrednio do specjalisty

Specjalista najszybciej jak to możliwe (nie dłużej jednak niż w przeciągu 24h rozwiązuje problem a Ty otrzymujesz raport z wprowadzonych zmian.

Do pakietu dołączona jest opcja aktualizacji systemu WordPress oraz wtyczek. System powiadamia automatycznie o potrzebie ich wykonania.


PAKIET PREMIUM

Po zainstalowaniu oprogramowania w wersji PREMIUM* przez specjalistę emaile informacyjne z systemu przekazywane są bezpośrednio do specjalisty

Specjalista najszybciej jak to możliwe (nie dłużej jednak niż w przeciągu 24h rozwiązuje problem a Ty otrzymujesz raport z wprowadzonych zmian.

* Wersja premioum przeznaczona jest do bardzo rozbudowanych stron na systemie WordPress

Do pakietu dołączona jest opcja aktualizacji systemu WordPress oraz wtyczek. System powiadamia automatycznie o potrzebie ich wykonania.