Strona Internetowa to wizytówka Twojej firmy w sieci. Zadbaj o niego!

Pozwól klientom odnaleźć Twoją firmę w Internecie by mogli zapoznać się z ofertą i skorzystać z usług jakie oferuje Twoja firma. Pomyśl ilu klientów możesz stracić nie robiąc nic w kierunku zaistnienia w sieci. Tworzymy nowoczesne responsywne projekty oparte na cms WordPress dzięki czemu sam możesz zarządzać własną stroną bez potrzeby posiadania fachowej wiedzy. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą.

Wszystkie strony dostosowane są do urządzeń mobilnych

Wykonana strona jest dostosowana do urządzeń mobilnych takich jak telefony i tablety. Dzięki temu użytkownicy będą mogli przeglądać Twoją stronę na dowolnym urządzeniu.

Etapy tworzenia strony www dla Twojej firmy
1. Wypełnij krótki formularz darmowej wyceny zlecenia. Oddzwonimy do Ciebie najszybciej jak to będzie możliwe w celu ustalenia szczegółów takich jak cena i czas realizacji. Pamiętaj że wypełnienie formularza do niczego nie zobowiązuje.

2. Po akceptacji warunków współpracy prześlij do nas wszystkie materiały jakie posiadasz takie jak np. nazwa firmy, teksty, logo, zdjęcia i inne potrzebne do realizacji zlecenia. Możemy do tego celu udostępnić FTP lub możesz je wysłać na email.


3. Na tym etapie otrzymasz wstępny projekt nad którym będziemy pracować do czasu osiągnięcia zamierzonego efektu. Ilośc poprawek i wprowadzanych zmian jest nielimitowana. Podgląd strony będzie dostępny n naszych serwrach.

4. Etap projektu końcowego to "dopieszczanie" strony. Chcemy aby Twoja strona była wykończona w najdrobniejszych detalach. Na tym etapie akceptujesz produkt końcowy po przeprowadzonych testach działania i funkcji strony.


5. Na tym etapie przenosimy gotową stronę z naszych serwerów na Twój. Oczywiście pomagamy w wyborze i rejestracji domeny i serwera jeżeli ich nie posiadasz.

6. Zapewniamy również wsparcie techniczne w przyszłości i pomagamy opanować system cms pozwalający na łatwą edycję strony.

Zaawansowany darmowy system zarządzania Twoją stroną www WordPress

WordPress jest jednym z najpopularniejszych i najnowocześniejszych systemów zarządzania treścią i co najważniejsze dla Twojej firmy sam system jest darmowy. Płacisz tylko za wykonanie strony bez dodatkowych opłat za wykonanie systemu zarządzania treścią.

System jest cały czas rozwijany, a szeroki wachlarz dodatków i wtyczek pozwoli na dowolną konfigurację Twojej firmowej strony internetowej

Sam możesz dodawać, usuwać i edytować podstrony Twojego serwisu. Możesz zarządzać galeriami, formularzami, newsami i wiele innych. Zawsze możesz skorzystać z rozbudowanego centrum pomocy gdzie znajdziesz dokładną instrukcję obsługi systemu. Dział pomocy jest ciągle rozwijany więc nie bój się pytać.

Chcesz zobaczyć jak wygląda system od wewnątrz? Kliknij poniżej i zobacz zdjęcia panelu administracyjnego. Jeżeli jesteś zainteresowany wersją demonstracyjną skontaktuj się poprzez formualzrz w zakładce kontakt. Otrzymasz dostęp do testowego panelu.


Możesz skorzystać z organizowanych co jakiś czas szkoleń online z podstaw obsługi systemu WordPress. Terminy będą publikowane na tej stronie. Jeżeli jesteś zainteresowany szkoleniem wyślij zgłoszenie poprzez formularz kontaktowy

Na szkoleniu poznasz podstawy obsługi systemu WordPress takie jak edycja, dodawanie i usuwanie stron i wpisów. Zarządzanie galeriami zdjęć. Podstawy zabezpieczeń i akualizacje.

Wybrane dodatki jakie możesz mieć na swojej stronie

Wybrane realizacje

Dodatkowa oferowana usługa to ochrona Twojej strony internetowej poprzez stałe skanowanie i wykrywanie złośliwego oprogramowania

Hakerzy mogą pomimo monitoringu sieci wstrzyknąć złośliwy kod bezpośrednio do twojej witryny. Mogą wtedy zmienić Twoją stronę, wprowadzać fałszywe dane lub atakować inne witryny. Dzięki zainstalowaniu specjalnego oprogramowania jakie w trybie rzeczywistym skanuje Twoją witrynę otrzymjemy natychmiast informację o wszelkich próbach ataku lub zmianach w plikach i natychmiast możemy zareagować chroniąc Twoją stronę.. Kliknij poniżej i dowiedz się więcej na temat stałej opieki nad Twoją stroną internetową w skład jakiej wchodzi okresowe wykonywanie kopii zapasowych, aktualizacje systemu i wtyczek oraz skanowanie systemu.

Dzięki temu nie musisz się martwić że Twoja strona nagle przestanie działać lub będzie działała w szkodliwy dla Ciebie sposób. Kliknij poniżej i zapoznaj się ze szczegółami oferty ochrony - aktualizacji - wykonania kopii zapasowej

Kliknij poniżej aby otrzymać więcej informacji na temat dodatkowych usług do stron internetowych jakie mogą usprawnić ich funkcjonowanie.
Darmowa wycena

Nie czekaj i już dziś wypełnij formularz darmowej wyceny wykonania strony internetowej dla Twojej firmy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu

Strona html + css czy z systemem zarządzania treścią Wordpress
HTML + CSSWordPress

Strona dostosowana do urządzeń mobilnych
TAKNIE

Dodatkowe elemeny
FormularzeSlajderySocial mediaPopupGalerieInne (proszę w opisie podać jakie)

Opieka specjalisty nad stroną
Aktualizacje WordPress i wtyczekOchrona przed hakeramiKopie zapasowePełen pakiet

Poniżej możesz dodać pliki, szkice specyfikacje

Opis

Wypełnienie formularza darmowej wyceny nie jest równoznaczne z zamówieniem strony internetowej. Służy jedynie zapytaniu o cenę strony dla Twojej firmy i nie zobowiązuje do dalszej współpracy. W celu dokładnej wyceny podaj w formularzu wszystkie szczegółowe dane dotyczące zlecenia.

Odpowiedź wraz z wyceną otrzymasz w ciągu 24h na podany w formularzu adres email.